Konsultacje społeczne z gdyńskimi policjantami

Jak wygląda bezpieczeństwo Gdyni oczami mieszkańców? Gdzie chcielibyśmy widzieć więcej patroli policyjnych? Które osiedla i dzielnice wymagają poprawy infrastruktury, by nasze poczucie bezpieczeństwa nie budziło żadnych obaw? Gdyńscy policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców na lokalne konsultacje społeczne, które w lutym odbędą się we współpracy z Radami Dzielnic. Wszystkie uwagi i wskazówki posłużą do aktualizacji mapy zagrożeń, dzięki czemu w miejscach publicznych ma być bezpieczniej.
Konsultacje społeczne z mieszkańcami poświęcone bezpieczeństwu wszystkich osiedli będą zorganizowane we współpracy z Radami Dzielnic. W lutym gdyńscy policjanci zapraszają gdynian na spotkania, każdy będzie mógł podzielić się uwagami i spostrzeżeniami na temat występujących zagrożeń bezpieczeństwa w najbliższym otoczeniu. cenne będą też wskazówki dotyczące stanu infrastruktury, która niekiedy wymaga poprawy, aby poczucie bezpieczeństwa nie budziło żadnych obaw – tłumaczy rzecznik gdyńskiej policji Michał Rusak. Dzięki wskazówkom mieszkańców, mapa zagrożeń zostanie zaktualizowana. Następnie, mapa posłuży do planowania działań i eliminacji wskazywanych niebezpieczeństw.
Najbliższe terminy konsultacji społecznych

1 lutego
Rada Dzielnicy Oksywie
Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Godebskiego 8
godz. 18.00

Rada Dzielnicy Karwiny
Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Staffa 10
godz. 18.00

Rada Dzielnicy Dąbrowa – Dąbrówka
ZWE nr 1, ul. Wiczlińska 33
godz.18.00

2 lutego
Rada Dzielnicy Mały Kack
Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Halicka 8
godz. 17.00

Rada Dzielnicy Witomino Radiostacja
I ALO, ul. Narcyzowa 6
godz. 18.00

3 lutego
Rada Dzielnicy Witomino Leśniczówka
SP 12, ul. Stawna 4
godz. 18.00

Rada Dzielnicy Chylonia
Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Morska 192
godz. 17.00

 

Dorota Patzer

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdańska młodzież rozwija własne pomysły biznesowe. Finał Lekcji Przedsiębiorczości w STARTERZE!

Aplikacja do odrabiania zadań domowych, innowacyjne nakładki na buty czy Centrum młodego twórcy to pomysły biznesowe opracowane przez gdańskich gimnazjalistów...

Zamknij