Konferencja „Wiara w biznesie”

W sobotę 23 kwietnia o godz. 9.00, w hotelu Nadmorskim w Gdyni rozpocznie się konferencja „Polak: Katolik czy krętacz – czyli jak zarabiać miliony, żeby nie musieć się z tego spowiadać?”. Wśród 12 prelegentów, znalazła się Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

Konferencja „Polak: Katolik czy krętacz – czyli jak zarabiać miliony, żeby nie musieć się z tego spowiadać?” jest największym przedsięwzięciem chrześcijańskim w północnej Polsce. To ambitna próba zintegrowania ludzi, którzy kierują się w życiu sumieniem i wartościami chrześcijańskimi. Konferencja to VII bloków, podczas których wystąpi 12 prelegentów, zajmujących bardzo wysokie stanowiska, są to prezesi zarządu, dyrektorzy banków, prezydenci oraz przedstawiciele ministerstwa.
Oferowany program konferencji jest specjalnie przygotowany z myślą o osobach przedsiębiorczych, które chcą włączyć się w wielką społeczność chrześcijańskich przedsiębiorców, by swoją postawą świadczyć o wyznawanych wartościach zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.
Zarabiaj pieniądze, pamiętając o tym, że mają one być jedynie środkiem do wyznaczonego dla Ciebie celu.

Szczegółowe informacje na stronie: https://rejestracja.wiarawbiznesie.pl/

Sebastian Drausal

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jedź z Gdynią w European Cycling Challenge 2016!

W maju rusza rowerowy wyścig europejskich miast - European Cycling Challenge. Konkurs polega na przejechaniu rowerem, jak największej liczby kilometrów....

Zamknij