Kup bilet na plaży!

Trwa intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże! 6, 13 i 14 sierpnia spotkają nas Państwo na gdańskich plażach w naszych wakacyjnych punktach kasowych. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową! Bilety kupione w naszych plażowych punktach będą kosztować jedynie 20 zł. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

6 sierpnia, godzina 11-17 plaża w Brzeźnie, lewa strona przy molo
13 i 14 sierpnia, godzina 11-17, plaża w Jelitkowie, wejście nr 72

O LECIE W TEATRZE

zdjęcie ze spektaklu PAR PARANOJE

zdjęcie ze spektaklu PAR PARANOJE

Od lipca do końca sierpnia na 5 scenach prezentujemy sto spektakli, w tym aż 4 premiery! Za nami znakomicie przyjęta przez publiczność prapremiera spektaklu PAR PARANOJE Charlesa Ludlama w reżyserii Adama Orzechowskiego oraz dwie premiery Teatru Dada von Bzdülӧw – STRATEGIA (MIMOWOLNA REAKTYWACJA) w reżyserii Leszka Bzdyla oraz WHY DON’T YOU LIKE SADNESS w reżyserii Katarzyny Chmielewskiej. W najbliższą sobotę na Scenie Letniej zaprezentujemy premierę spektaklu UWIEDZENI FREDRO: CUDZOZIEMCZYZNA/ BOHOMOLEC: MAŁŻEŃSTWO Z KALENDARZA w reżyserii Jarosława Tumidajskiego. A co poza tym? Bogaty repertuar naszych scenicznych hitów dla spragnionych dobrej rozrywki i chwili refleksji, dla ceniących najwyższej jakości teatr popularny i dla koneserów, dla starszych i młodszych, dla ceniących znakomite aktorstwo i rzetelną reżyserię. Podczas wakacyjnych miesięcy prezentujemy NOC IGUANY, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, CZYŻ NIE DOBIJA SIĘ KONI?, PORTRET DAMY, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, spektakl FAHRENHEIT 451, TRESOWANE DUSZE, MURZYNA WARSZAWSKIEGO, RAJ DLA OPORNYCH, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, FARAONA, STATEK SZALEŃCÓW, AMATORKI, SEANS, AKT RÓWNOLEGŁY oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Grzegorz Kwiatkowski

 

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Prezydenckie nagrody dla najpiękniejszych jachtów

Nagrody prezydenta Gdyni dla najładniejszego jachtu żaglowego i motorowego przyznano podczas zakończonych w niedzielę targów "Wiatr i Woda". Była to...

Zamknij