Open Air Hip Hop Festival – 2 września 2016 r. – Wejherowo

Mieszkańcy Wejherowa chcieli mieć Festiwal Hip Hop w swoim mieście. Zagłosowali w Budżecie Obywatelskim i będą mieli! 2 września na terenie Parku Miejskiego w Wejherowie odbędzie się po raz pierwszy Open Air Hip Hop Festival (OAHHF).

Plakat

Plakat

Open Air Hip Hop Festival (OAHHF) to pierwsze tak wielkie wydarzenie w Wejherowie i według naszej wiedzy jedyne w Polsce, w którym Organizator gwarantuje uczestnikom bezpłatne wejście i jednocześnie występy znanych i szanowanych polskich artystów hiphopowych.

Festiwal odbędzie się w piątek 2. września 2016 roku w godzinach od 16:00 do 22:00 na terenie Parku Miejskiego w Wejherowie.

Zagrają między innymi: Rasmentalism, Mielzky, Gedz, NoDance oraz lokalni artyści. Imprezie towarzyszyć będzie Graffiti Jam.

Wejherowski Festiwal Open Air Hip Hop Festival (OAHHF) w niczym nie ustępuje standardom współcześnie obowiązujących na podobnych, ale płatnych imprezach w Polsce.
Organizatorzy Festiwalu to:

nieformalna grupa cenionych wejherowskich artystów i działaczy hiphopowych: DJ Endi NDZ, Bordalajn oraz reprezentanci składu Projekt Rap Zajawka Interesy: Jaca i Borys.

Partnerem organizacyjnym imprezy jest Wejherowskie Centrum Kultury, a patronat oraz znaczną część budżetu zapewnia Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt.

Współpraca środowiska hiphopowego z władzami miasta w zakresie organizacji Festiwalu stanowi pochodną potężnej, jak na lokalne warunki, ilości głosów, które OAHHF uzyskał w ramach tegorocznego głosowania na projekty w Budżecie Obywatelskim (4. Miejsce na 27 zgłoszonych).

Przewiduje się obecność ok. 2000 osób! 2. września zapraszamy do Wejherowa!

After Party po festiwalu zaczyna się o godzinie 22.00 w Olimp Resort & Spa. Na imprezie zagrają: Ment XXL, Filo i Endi NDZ.

Mateusz Dolatta

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
We wrześniu zagłosuj w Budżecie Obywatelskim

Kończy się etap oceny merytorycznej 187 wniosków złożonych w trzeciej edycji gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Już w sierpniu poznamy te, na...

Zamknij