Weź udział w grze miejskiej – zostań superbohaterem!

Superbohaterowie ze swoimi supermocami, sprytem i odwagą zawsze będą naszą inspiracją. Ale czy muszą być jedynie wytworem fantazji? Oto już dziś możesz być jednym z nich! Nie chodzi o umiejętność latania, ciskania płomieniami, posiadania obcisłych przebrań ani wielkich mięśni. Możesz stać się czyimś BOHATEREM! Weź udział w grze miejskiej. Start 30 listopada!

Podczas najbliższych dni czeka Cię wiele niezwykłych zadań. Im więcej uda Ci się ich wykonać, tym więcej otrzymasz PUNKTÓW MOCY. Musisz być szybki, dokładny, pomysłowy i otwarty na nowe wyzwania – to Twoje supermoce – wykorzystaj je!

Gra miejska „Masz Moc” jest jednym z elementów Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu. Ma na celu zaanimowanie środowiska lokalnego oraz zaprezentowanie szerokiemu gronu mieszkańców miasta organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, które działają w Gdańsku. W grze może wziąć udział każdy, kto w ciekawej formie chce poznać działalność i możliwości wolontariackie gdańskich placówek, a przy okazji świetnie się bawić. – mówi Agnieszka Buczyńska Prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Gdańsku. To świetna okazja, żeby aktywnie w pojedynkę, z przyjaciółmi z rodziną poznać co wolontariusze mogą robić w gdańskich placówkach.

Zgłoś się do PUNKTU STARTOWEGO w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku, gdzie dostaniesz niezbędny SUPERPAKIET startowy. Pamiętaj – to miasto potrzebuje bohatera – właśnie takiego, jak Ty!

Zasady:

  1.  Przeczytaj i zaakceptuj regulamin.
  2.  Zgłoś siebie lub swoją grupę poprzez formularz na stronie: wolontariatgdansk.pl/tydzienwolontariatu
  3.  Odbierz Pakiet Startowy od 23.11 do 07.12 w RCW, w dni powszednie, w godzinach 10-16, lub ściągnij i wydrukuj kartę.
  4.  Wykonaj minimum 6 zadań związanych z gdańskimi organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi (w tym obowiązkowo zadanie w Regionalnym Centrum Wolontariatu). Punkty możesz wykonać w dowolnej kolejności, numery nie mają znaczenia.
  5.  Złóż kartę gry ze zdobytymi punktami w RCW do 07.12, w dni powszednie, w godzinach 10-16.
  6.  Czekaj na ogłoszenie wyników.

Jesteś bohaterem!

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.wolontariatgdansk.pl/tydzienwolontariatu

Olimpia Schneider

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kongres Naukowy VIVA HEALTH FUTURE

25 listopada 2016r. w Sheraton Hotel Sopot odbył się Kongres Naukowy VIVA HEALTH FUTURE „Nowoczesne rozwiązania materiałowe i digitalne w...

Zamknij