Grażyna Łobaszewska z nową płytą w Atlanticu

Trzynasty grudnia (wtorek) w Klubie Atlantic zapowiada się niezwykle interesująco. Na scenie zobaczymy jedną z najwybitniejszych polskich piosenkarek – Grażynę Łobaszewską. Koncert będzie prapremierą nowej, jubileuszowej płyty artystki pt. „Sklejam się”.

Grażyna Łobaszewska

Album ukazuje się w jubileuszowym roku 40-lecia pracy artystycznej piosenkarki. Miejsce jego premiery jest nieprzypadkowe –  Grażyna Łobaszewska pochodzi bowiem i mieszka w Gdyni. Klip do utworu tytułowego, który jednocześnie promuje całą płytę, został nakręcony na ulicach naszego miasta. Gdynia była także partnerem jego powstania.

Na płycie oraz na koncercie będzie można usłyszeć zupełnie nowe, zaskakujące brzmienie oraz energetyczne aranżacje zespołu AJAGORE. Wspaniałe, dojrzałe teksty na to wydawnictwo napisali Justyna Holm, Jan Wołek, Andrzej Poniedzielski i Piotr Bukartyk. Koneserów, melomanów nie może zabraknąć na pierwszym w Polsce koncercie promującym ten album.

Występ będzie również okazją do wspomnienia wcześniejszych dokonań artystki. Nie zabraknie zatem największych przebojów, takich jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” czy „Za szybą”.
Data: 13.12.2016
Godzina: 20.00
Miejsce: Klub Atlantic, ul. 3-go maja 28

Barbara Betlejewska

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Panel dyskusyjny dotyczący ofiar Grudnia 1970 roku

W ramach obchodów tragicznych wydarzeń Grudnia 1970 roku Biblioteka Gdynia zaprasza do udziału w panelu dyskusyjnym z autorami książki „Pogrzebani nocą"...

Zamknij