Klubowa Gdynia Arena

Sylwester pod chmurką, clubbing, domówka? A może największy halowy sylwester w Polsce? 31 grudnia w Gdynia Arenie, szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi. Winter Festival: The Beginning, to zakrojone na szeroką skalę wydarzenie na sylwestrowej, klubowej mapie Polski. Do didżejskiej śmietanki dołączy wyjątkowa oprawa audiowizualna, duża dawka dźwięków i kilka tysięcy metrów powierzchni do tańczenia. 
Podczas tej wyjątkowej nocy publiczność usłyszy między innymi:

Bingo Players są legendą muzyki EDM. Twórcy ponadczasowych megahitów takich jak Cry (Just A Little), Knock You Out, Out Of My Mind, czy Rattle.
• Pochodzący z Białorusi Arston jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon sceny Progressive House, a jego charakterystyczne brzmienie i nostalgiczny klimat rozpozna każdy koneser gatunku.
RIVERO – pochodząca z Izraela wschodząca gwiazda muzyki Progressive i Electro House. Jego produkcje supportowane są m. in. przez takie gwiazdy jak Hardwell, David Guetta, Martin Garrix, W&W, Blasterjaxx, MAKJ, Ummet Ozcan czy Tom Swoon.
Antoine Delvig to francuski producent i DJ serwujący energetyczny Bass House.
Thomas Feelman jest francuskim producentem i DJ, który zabierze w podróż po świecie muzyki house, zdoninowanym groove’owymi motywami i progresywnymi melodiami.
Thomas Cloud – DJ oraz promotor muzyczny.
MC D Lewis to gość specjalny wydarzenia – zakochany w Hip-Hopie producent muzyczny i raper, oraz MC zagrzewający ludzi na imprezach w Irlandii, który zadba o dodatkowe podgrzewanie atmosfery podczas sylwestrowej nocy.
Winter Festival: The Beginning
31 grudnia, sobota, godz. 19.00 – 6.00
Gdynia Arena, Kazimierza Górskiego 8
Restrykcje dotyczące wieku: 16+ (osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką opiekuna,
który w dniu imprezy ma ukończone 21 lat)
Bilety są dostępne w serwisie e-bilet.pl, salonach Empik na terenie całego kraju i w
wybranych punktach sprzedaży. Pełna lista znajduje się pod adresem:
https://www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy/

Dorota Patzer

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rekordowi stypendyści MEN

Ministerstwo Edukacji Narodowej właśnie ogłosiło listę stypendystów, uhonorowanych za najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016. Gdynia może się...

Zamknij