Social Ninja przybywajcie! Nadchodzi Social Media Show

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na Social Media Show, które potrwa od 27 lutego do 3 marca. W gronie ekspertów znajdują się m.in. Konrad Ozdowy i Patric Deba, założyciele Mustache.pl czy przedstawiciel marki Red Bull. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27 luty–3 marca 2017 roku w STARTERZE. Szczegółowe informacje i rejestracja dostępne są na stronie: www.sms.inkubatorstarter.pl.

Nadchodzi Social Media Show

W tym czasie odbędzie się 5 wydarzeń. Między innymi: „Creative Morning” z założycielami Mustache.pl: Konradem Ozdowy i Patricem Deba, którzy zdradzą sekrety wprowadzenia nowej marki na rynek. Tego samego dnia, podczas „Creative People/Creative Ideas”, o trendach marketingowych opowiedzą Anna Ratajczak-Piotrowska i Tomasz Piotrowski z agencji Beeffective, Artur Smolicki (newCreative) oraz Jagoda Prętnicka – Markiewicz  z SentiOne.

– Konferencja Social Media Show to święto marketingu i mediów społecznościowych, organizowane co roku przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Podczas intensywnego tygodnia zaproszeni prelegenci opowiedzą o socialowych trendach, zarządzaniu kryzysami oraz podsumowują ubiegłoroczne działania social managerów – zapowiada Sara Miotk z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. – Następne dni konferencji jeszcze bardziej podkręcą socialowe tempo. Środowe spotkanie, 1 marca, poświęcimy ciemnej stronie marketingu.

Nadchodzi Social Media Show

Podczas tego wydarzenia uczestnicy, wraz z Karoliną Janik i Karoliną Szafarz z agencji Personal PR, przeanalizują sytuacje kryzysowe w mediach społecznościowych, z Łukaszem Murawskim (Studio 102) poszukają największych grzechów brandingu, natomiast z Adamem Szostek, reprezentującym Redbulla, odkryją nietypową stronę blogosfery. A to jeszcze nie wszystko, co przygotowaliśmy – dodaje S. Miotk.

Głównymi sponsorami wydarzenia są: firma SentiOne (Sponsor złoty) oraz Beeffective (Sponsor srebrny). Organizatorem przedsięwzięcia zaś jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, prowadzony i finansowany przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości, której fundatorem jest Miasto Gdańsk.

Izabela Judycka

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rynek taksówkarski szybko się rozwija. Większość kursów to przejazdy służbowe

Cena przejazdu i dostępność są decydujące przy wyborze taksówki, ale już na trzecim miejscu jest jakość usług – wynika z raportu iTaxi....

Zamknij