8 lipca prezentacja Lechii Gdańsk przed sezonem 2017/2018

W sobotę 8 lipca wszystkich kibiców Biało-Zielonych zapraszamy na plac przy Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance. Tam odbędzie się uroczysta prezentacja Lechii Gdańsk przed nowym sezonem Ekstraklasy. Dla fanów przygotowano wiele atrakcji. Początek imprezy o godz. 17.

Plac na Ołowiance otwarty będzie już od godz. 16. O tej godzinie rozpoczną funkcjonowanie stoiska z pamiątkami i gadżetami Biało-Zielonych, a także punkty gastronomiczne. Na najmłodszych kibiców czekać będzie strefa dla dzieci z maskotką Lechii Gdańsk – Lwem.

O godz. 17 zaplanowano start prezentacji Lechii Gdańsk na scenie. Jako pierwsi kibicom zaprezentują się piłkarze Akademii Lechii Gdańsk wraz ze sztabem szkoleniowym, a po nich na scenie zjawią się piłkarze pierwszego zespołu Lechii wraz z trenerami. Wtedy zaprezentowane zostaną również nowe koszulki, w których Biało-Zieloni grać będą w Ekstraklasie. Po zakończeniu prezentacji nowe koszulki będzie można zakupić na stoisku z pamiątkami Lechii Gdańsk, zaś piłkarze rozpoczną rozdawanie autografów.

W trakcie imprezy dla fanów przygotowano szereg konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy na Ołowiankę na plac przy Filharmonii Bałtyckiej. Bądźcie z nami 8 lipca na prezentacji Lechii Gdańsk!

Przed sceną przygotowana zostanie strefa dla dziennikarzy, fotoreporterów i operatorów kamer. Wejście do strefy możliwe będzie po okazaniu opaski. Opaski wydawane będą na Ołowiance w punkcie w pobliżu kładki.

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czysta plaża? To się zdarza!

Rusza kolejna edycja Barefoot Projekt Czysta Plaża – inicjatywy na rzecz plaż przyjaznych bosym stopom. Podczas startu akcji 8 lipca...

Zamknij