W piątek Gdańska Droga Krzyżowa

Już po raz dziewiąty zapraszamy gdańszczan do uczestnictwa w „Gdańskiej Drodze Krzyżowej”, organizowanej przez Klasztor Ojców Dominikanów. Odbędzie się ona w piątek 11 kwietnia w godzinach 19.00 – 20.30, a rozpocznie pod Zieloną Bramą.

Rozpocznie się pod Zieloną Bramą i przejdzie ulicami: Długi Targ, Długa, Tkacka, Kołodziejska, Węglarska, Pańska, Podmłyńska, Wielkie Młyny, Rajska, Gnilna, Łagiewniki, Gazownicza, Doki do Pomnika Trzech Krzyży.

– Zapraszamy gdańszczan do uczestnictwa w „Gdańskiej Drodze Krzyżowej” ulicami naszego miasta, która odbędzie się już po raz dziewiąty – mówi Tomasz Golonka OP. – Niech wspólna modlitwa i wyznanie wiary kształtują w nas postawy szacunku, pojednania i troski o wspólne dobro, jakim są nasze rodziny, nasze miasto, nasz kraj. Zapraszam w imieniu gdańskich Dominikanów.

OP_2014_Gdanska_Droga_Krzyzowa

OP_2014_Gdanska_Droga_Krzyzowa

Może Ci się również spodoba

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody Kapitana Wiktorowicza wręczone

6 kwietnia 2014 roku w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia Nagrody im. Kapitana Leszka Wiktorowicza - wybitnego człowieka morza, budowniczego...

Zamknij